Deka Zemin Kaplama
0541 697 13 60

Pvc Yer Döşeme 1 m2

PVC YER DÖŞEME HİZMETİ

Pvc yer döşeme fiyatları hakkinda ayrıntılı bilgi vermeden önce pvc zemin kaplama ürünleri hakkında kısa bir açıklama yapalım.
Pvc Zemin Kaplamaları’nın en mühim özelliği estetik ve fonksiyonelliği yapısında başarılı şekilde birleştirmesidir plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir. Geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanımı basit, anti bakteriyel tertemiz, sağlam ve hesaplıdır. Daha çok bilgi amacıyla arayınız. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif bulunduğu kadar, uzun yaşamlı ve kullanımı basit bir zemin çözümü de olan PVC Yer Döşeme sistemleri başta okul, hastane, besin sektörü ve ilaç fabrikaları olmak üzere, tertemiz ve bakteri barındırmayan özellikleri ile daha pek çok alan amacıyla öncelikli tercih nedeni olmaktadır.

Heterojen PVC Kaplama

Heterojen PVC kaplama 2mm kalınlık ta olup 0,15, 0,50 ve 0,70 mikron filim tabakalarına sahip ek yerleri sıcak kaynakla birleştirilerek yekpare görünüme sahip olur, üzeri pur ile güçlendirilmiş anti bakteriyel bir üründür kimyasallara ve temizlik ürünlerine karşı direnç gösteren renk ve desen alternatifi oldukça varlıklı olan bir kaplama zemine komple yapıştırılarak uygulanan ve duvar diplerine kep yastık aparatıyla yarım ay şekline süpürgelik olarak dönen ve şık görünüme yardımcı olan aparatlar sayesin de döşeme tamamlanan ve programdan derhal sonra sarfedilen bir üründür.

Homojen Pvc Zemin Kaplama

Homojen PVC kaplama 2mm kalınlığın da olup tamamı aynıdır yani üstteki görüntünün sona kadar devam etmesi (mermer gibi) aşındıkça aynı görüntüsü devam eden periyodik bakımları derli toplu olarak yapıldığı süreçte uzun seneler ilk günkü gibi kullanılmakta genelde hastane, Okullar gibi alanlarda kullanılır.

PVC Yer Döşeme Uygulama

PVC zemin kaplama programı amacıyla ilk olarak zemin etüdü yapılır zemin PVC ye ideal değilse zemin tesviye şapı atılarak zemin düzlenip kurumaya bırakılır kuruma tamamlandıktan sonra program prosedürü başlar programa malzemeler ölçüler doğrultusun da kesilerek zemine serilir ve alıştırılır daha sonra ise kenarlardan yarıya kadar kaldırılıp zeminde boşluk kalmayacak şekilde yapıştırıcı çekilir, ve biraz yapıştırıcının çekmesinin sonrasında malzeme kapanması sağlanır burada ilgi edilmesi gereken en mühim hadise hava kalmaması kapama prosedürü yapılır ve ek yerlerine sıcak kaynakla kaynak atılarak döşeme tamamlanır.

PVC Yer Döşeme Fiyatlandırma

PVC yer döşeme fiyatlandırma seçilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir ancak burada genelde müşterilerimizden benim alanım bu kadarsın ölçünüz çok diye bazı durumlarda şikayetler almaktayız ilk olarak ölçülendirme nasıl olur zeminin en ve boyları alınır ve bir biri ile çarpılarak zeminin net metre karesi çıkar ancak PVC de bu şekilde ölçüm olmaz şimdi ilk olarak PVC’lerde her zaman kesim payı başlardan 10cm çok hesaplamaları yapılır asıl can alıcı nokta şu numune sizin alanınız 3.70 x 3.30 diyelim bizim malzememizin enleri 2 metre bulunduğundan burada 30 cm’lik fire olmakta bu nasıl oluyor şimdi sizin yukardaki ölçülere oranla bize iki adet 3.40 cm’lik parça kesilir ve enleri 2m bulunduğundan elimizde iki adet 3.40 x2 olur buda 13.60m2 olur ölçülendirme bu şekilde tamamlanır.

PVC Yer Döşeme Bakım Ve Temizliği
PVC yer döşeme bütün temizleme malzemeleri kullanılarak uygulanır, paspas temizlik makinaları PVC etkilemez homojen kümeler da ise cila temizleme ve yeniden cila uygulanır.

PVC Yer Döşeme Özellikleri

Anti bakteriyeldir ek yerlerine kaynak çekilebilen su sızdırmayan leke tutmayan kep yastıklı ya da düz süpürgelik programı oluşturulan bir üründür. PVC temellidir kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir 60*60 karolarıda bulunmaktadır. Anti bakteriyel özellikleriyle bayındırlık pozlarına ideal karo ve rolu ürünlerdir. Heterojen PVC yer döşemesi cila gerektirmez basit temizlenebilen, anti bakteriyel yer döşemesidir. Heterojen ve homojen PVC zemin döşemesi PVC temelli vinil zemin kaplama malzemeleridir. Tertemiz bulunduğu amacıyla hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür.

KULLANIM ALANLARI
Hastane, sıhhat Ocakları, dispanserler, laboratuvarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, yatakhaneler, kreşler, ofisler, ev, kamu binaları mağazalar, süper marketler, oteller, restoran, kapalı spor salonları, Sinema, Tiyatro Salonları, Konferans, Konser, Fabrikalar-Ticari alanlara-Fuarcılık Sektörü-Banka Yönetim Binaları ve Şubeleri- Devlet Daireleri, yemekhane, ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekânlarda sarfedilen ürünlerdir.

Diğer Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

  • Yükseltilmiş Döşeme
  • Karo Halı ve
  • Epoksi Kaplama
pvc döşeme
heterojen pvc zemin kaplama
pvc zemin kaplama
heterojen pvc yer döşeme
spor pvc yer döşeme
basket spor pvc yer döşeme
pvc yer döşeme
spor pvc yer döşeme