Deka Zemin Kaplama
0541 697 13 60

Joker PVC

Joker PVC

Beefloor markası ülkemizde rağbet gören ürünlere ev sahipliği yapmaktadır. Kalite, dayanıklılık, geniş tasarım ve renk çeşidi ile beraber çoğu marka arasından sıyrılmaktadır.

Beefloor Ürün Çeşitleri

Beefloor Pvc Zemin Kaplama ürün tipleri şu şekildedir; Joker, Neo Saga, Neo Unaco, Neo Efes, Neo Wood, Moderno, Gaia, Assos, Myra, Saga, Unaco, Efes, Pera, Idea, Spectra, Cosmo.

Pvc Zemin Kaplama Detayları

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları ve Detayları hakkında genel bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 

Pvc zemin kaplama veya diğer bir tabiri ile pvc yer döşeme; Vinil ya da PVC olarak adlandırılan sentetik bir plastikten imal edilen kaplamaların özel yöntemler ile zeminlere uygulanmasıdır. PVC zemin kaplama genel olarak; hastane, spor salonu, alışveriş dükkanları gibi çok ziyaretçi bulunan yerlerde karşımıza çıkmaktadır. Bunun temel sebeplerinden biri ise ahşap veya laminant parkelere göre daha dayanıklı olup uzun süreler kullanılabilmesidir. Sıvı geçirmemezlik konusunda rakip tanımayan bu işlem sayesinde zeminde deforme oluşmaz.

PVC Zemin Kaplama çeşitleri nelerdir?

Pvc zemin kaplama çeşitleri kendi içerisinde Akustik Pvc kaplamaspor pvc kaplamahomojen pvc kaplamaheterojen pvc kaplama ve kondaktiv pvc kaplama gibi bölümlere ayrılmaktadır. Pvc zemin kaplama ürünleri de kendi aralarında bu çeşitlere göre ayrılmaktadır. Belirli markaların pvc zemin kaplama ürün şekillerini de detaylı olarak devamında bulabilirsiniz.

Tarkett Homojen Pvc Zemin Kaplama

Tarkett markasının ürünleri arasında ilk bahsini edeceğimiz homojen pvc yer döşeme çeşidi olacak. Homojen olarak adlandırılmasının sebebi tek kat vinilden oluşmasıdır. Alt döşeme bölgesi ile kaynak ve yapıştırma vasıtasıyla tamamen bütün olmuştur. Hastane, okul ve fabrika gibi oldukça yoğun bir hareketin olduğu alanlar için üst seviye dayanıklılık sunarlar. Homojen pvc zemin ürününün temizliğinin kolay olması bahsini ettiğimiz alanlar için önemli hale gelmektedir. Tarkett homojen pvc yer döşeme ile beraber steril ortam elde etmek için ekstra bir çaba gerekmeyeceği gibi zemine kuru cila uygulanabilmesi ile beraber zemin bakım maliyeti de %30 azalmaktadır ve bu özelliği ile piyasadaki nadir ürünlerdendir.

Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Yine Tarkett markasının bir başka pvc yer döşeme ürünlerinden biri olan Heterojen pvc zemin kaplama; heterojen vinil tipindedir. Bu yönü ile homojen vinile nazaran oldukça fazla sayıda tasarım oranı sağlamaktadır. Birden fazla katmandan oluşan heterojen pvc zemin kaplama ürünü ile beraber daha dekoratif alanlar yaratmak mümkündür. Özel ofis ve konutlar için kullanılan bu ürünler yoğun trafiğin bulunduğu alanlarda kullanılabilmesi için yüksek dayanıklılık da sunmaktadır. Karo ve plank formatında bulunmakta olan bu tip ürünler TopClean XP adı verilen yüzel korumaya da sahiptir. Bu koruma tipi aşırı dayanıklılık ve kolay bakım üzerine patente sahiptir.

Tarkett Spor Pvc Zemin Kaplama

Tarkett’in sunmuş olduğu bir diğer pvc yer döşeme ürün tipi ise spor pvc zemin kaplama. Bu ürün tipinin isminden de anlaşılabileceği gibi kullanım alanları spor salonları ve müsabaka alanlarıdır. Yoga stüdyosundan voleybol, basketbol, futsal sahalarına kadar birçok alana yönelik uygulama sunmaktadır. Ürünlerin standartları yapılacak olan sporun kurallarını koyan kurumun belirlediği ölçütlere göre belirlenmiştir. Sebebi ise rekabetin ön planda olduğu sporlarda alanların standart kalite ve özelliğe sahip olması gerektiğidir. Tüm pvc kaplama yöntemleri arasında sağlık ile alakalı en dikkatli yaklaşılması gereken yöntem Spor Pvc Zemin Kaplama yöntemleridir. Sebebi ise yüksek stres içeren hareketlerin yapılacağı spor alanlarında zeminin kalitesine oranla sakatlık ihtimalleri de değişime uğrayacaktır. Bu sebep ile beraber bu tip uygulama ihtiyaçlarınızda standartlara dikkat ederek seçim yapmalısınız.

Pvc zemin kaplama, pvc yer döşeme, akustik pvc zemin kaplama, homojen pvc yer döşeme, heterojen pvc yer döşeme, spor pvc yer döşeme, kondaktiv pvc yer döşeme, heterojen pvc zemin kaplama, homojen pvc zemin kaplama, istanbul pvc zemin kaplama, istanbul pvc yer döşeme, karo halı, ofis halısı, banka halısı, yükseltilmiş zemin, yükseltilmiş döşeme, pvc kaplı yükseltilmiş döşeme, laminat kaplı yükseltilmiş döşeme, bakır kaplı pvc zemin kaplama.