KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kaucuk zemin kaplama hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için şirket yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Deka Zemin Kaplama firması olarak tüm Türkiye bölgesine,

Karo Halı

Pvc Zemin Kaplama

Yükseltilmiş Döşeme

Alüminyum Süpürgelik ve

Kauçuk Kaplama gibi hizmetler vermekteyiz.

Kauçuk Zemin Kaplama ürünleri pigmentler ışığında kauçuk hamurunun kükürtler ile ısıtılmasıyla elde edilmektedir. Kauçuk oluşturulurken belirtilen dozda renk tozu ile istenilen renkte kauçuk elde edilebilir ya da sonradan elde edilmiş ham kauçuk için boyama püskürtmesi ile renk değişimi sağlanabilir.

Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  

Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama  Kauçuk zemin kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama Özellikleri ve İşlevleri

Kauçuk Yer Döşeme ürünleri belirli ebatlar da ve belirli yüksekliklerde üretilmektedir. Genel olarak 50*50*2 cm olarak üretilen Karo Kauçuk Zemin Kaplama ürünlerinin yanı sıra:

40*40*2 cm

40*40*2,5 cm

40*40*4 cm

50*50*2 cm

50*50*2,5 cm

50*50*4 cm

100*100*2 cm

100*100*2,5 cm

100*100*4 cm

gibi çeşitli ölçülerde de Karo Kauçuk Zemin Kaplama üretimleri mevcuttur.

Kauçuk yer döşeme ürünlerinin sağlamış olduğu birçok avantajları bulunmaktadır. Güneşe karşı dayanıklıdır. Dış mekanlar da kullanılmaktadır. Sudan etkilenmemektedir. Yürüme yerlerinde rahat yürüme ve koşma imkanı sağlamaktadır. Kullanıldığı alanlarda ses avantajı sağlar.

Kauçuk Yer Döşemesinin Temizlik ve Bakım Özellikleri

Güneşe ve suya direnci yüksek olan Kauçuk Yer Döşemelerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de temizliği yapılırken hasar görmemesidir. Birçok ürün temizlik aşamasında erken yıpranır ve deforme olur. Kauçuk Zemin Kaplama ürünleri ise aksine uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Kauçuk Yer Döşeme fiyatları ebatları, renkleri ve yükseklikleri çerçevesinde farklılıklar göstermektedir. 2021 yılı kauçuk fiyatları bakımından en uygun kauçuk kaplama fiyatı 50*50*2 cm kiremit rengi olarak düşünülebilir. Kiremit rengi kauçuk ve Yeşil renk kauçuk fiyat bakımından en uygun kauçuk kaplama modelleri iken mavi renk kauçuk modeli biraz daha fazla fiyat ile karşımıza çıkabilmektedir.

Kauçuk kaplama hakkında fiyat araştırması yapılırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli etken kalınlık ve renk çeşididir. Eğer en ucuz kauçuk kaplama hakkında fikir sahibi olmak isterseniz güncel fiyatlar için satış temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.