Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Topaz 70 - Woolland Oak GREY

Topaz 70, rahatlatıcı ve ev benzeri bir ortam yaratmak için ahşap, beton ve seramik desenlerde sıcak ve doğal renklerin oluşturduğu zarif bir vinil zemin koleksiyonu sunar. Topaz 70 kaymaz bir zemindir ve kayma direncinin önemli olduğu alanlarda iyi performans sağlar. Topaz 70, %20-40 aralığında LRV'ye (ışık yansıtma değeri) sahip olan renk seçenekleriyle yaşlı bakım sakinlerinin görsel algılarını ve refahını %50'nin üzerinde bir oranla arttırır. Topaz 70, 13dB ile iyi akustik özelliklere sahiptir ve herhangi bir mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlayan 2, 3 ve 4 metre formatlarında mevcuttur.

Deka Zemin 2003 yılından itibaren Acczent-Excellence-70-Topaz  Zemin Kaplama alanında profesyonel hizmet vermeye başlamıştır.

Deka Zemin Firmamız ile sizlere 16 yılı aşkın süredir 7/24 hizmet vermekten onur duymaktayız. Hizmet verdiğimiz başlıca kalemler aşağıdaki gibidir:

  • PVC Zemin Kaplama
  • Yükseltilmiş Zemin Kaplama
  • Karo Halı Kaplama ve
  • Epoksi Kaplama ürünleridir.

Birçok projede birçok önemli işlere imza atan Deka Zemin bu anlamda ileri düzeyde tecrübe kazanmış bir ekibe sahip olmuştur. Firmamızın İdari kısmında güler yüzlü personellere yer vermeyi ilke edinirken saha da ise deneyim ve tecrübe sahibi ekiplerimiz ön plana çıkmaktadır. Temel hedefimiz kar gütme amacından çok öncelikle müşteri memnuniyeti olmuştur. Çünkü Deka Zemin çalışanları ve yetkilileri olarak biliriz ki müşteri memnun olursa Firmamızın da kar gütme amacı yerine gelmiş olur.

Pvc Zemin Kaplama Hizmetimiz

PVC Zemin Kaplama alanın da özellikle sağlık kurumlarıyla beraber, okullar, spor salonları ve özel kurumlar gibi birçok alan da yıllardır homojen pvc kaplamaAcczent-Excellence-70-Topaz heterojen pvc kaplamaakustik pvc kaplama ve spor pvc kaplama gibi hizmetler vermekteyiz. Sağlık kurumları için genel de Bayındırlık Pozu 25.116/A11 olan 2mm Homojen PVC Zemin Kaplama uygulaması yapılır. Bunun yanın da Bayındırlık Pozu 25.116/A8 olan Heterojen PVC Zemin Kaplama uygulaması yapılır. Spor Zeminler için ise 25.116/S11 Bayındırlık Pozu istenip bunun için şartnamede belirtilen kalınlık üzerinden Spor Zemin Kaplama uygulaması yapılır. PVC Spor Kaplamalar genelde 6,5 mm kalınlıkta uygulamalar üzerinden tamamlanır. Ancak PVC Spor malzemeler daha ince ve kalın malzemeler bulunmakla beraber genel de sırasıyla 4,5mm, 6,5mm, 8,3mm ve 9,5mm üzerinden uygulamaya tabi tutulur. Kullanılan bu malzemelerin üzerlerine çizgiler de dahil edilip çok amaçlı voleybol, futbol ve basketbol gibi sahalar elde edilir. Özellikle Tarkett markaya ait Omnisports PVC Spor Kaplamalar önemli  yer tutmaktadır. Bununla beraber Forbo Marka PVC Spor Zemin Kaplama malzemeleri de kullanılmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Yükseltilmiş Döşeme

Deka Zemin Yükseltilmiş Zemin Kaplama uygulamasında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Özellikle birçok özel ofislerde, elektrik odalarında ve çeşitli sistem odalarında zeminin alt kısmını çok amaçlı kullanabilmek için ihtiyaç duyulan ve istenilen ölçü doğrultusunda da zemini 100 cm e kadar çıkartan bir zemin kaplama çeşididir. Yükseltilmiş Zemin uygulaması ifade edilirken genel de üst ve alt tabakaları ayrı ifade edilir. Çünkü alt ve üst panel olarak birçok çeşitlilik göstermektedir. Yükseltilmiş Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Karo Halı

Karo Halı Kaplama uygulaması ise çok basit gözüken ancak çok karmaşık bir uygulama türüdür. Karo Halı Kaplama da birçok marka ve birçok çeşit söz konusudur. Karo Halı Kaplamalarının çok yaygın olmasındaki en önemli faktörlerden bir tanesi eskiyen parçasının yerine yenisinin zahmetsizce konulmasıdır. Hal böyleyken müşteriler tarafından sıklıkça istenmekte ve kir tutmuş yırtılmış hasar görmüş gibi parçalar için yenileri adet olarak temin edilebilmektedir. Ebatları genel de 50x50 cm olan Karo Halı Kaplamalarının çeşitli ebatları da mevcuttur. Karo Halı Kaplama uygulamasındaki diğer bir güzelliği ise farklı model ve renkleri karıştırarak yapılan uygulama sayesin de zemin de renkli bir görünüm elde edilmesidir. Karo Halı Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve işletmemiz tarafından gerek Karo Halı Çeşitleri gerek Karo Halı Fiyatları hakkında geniş çaplı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pvc zemin kaplama, pvc yer döşeme, akustik pvc zemin kaplama, homojen pvc yer döşeme, heterojen pvc yer döşeme, spor pvc yer döşeme, kondaktiv pvc yer döşeme, heterojen pvc zemin kaplama, homojen pvc zemin kaplama, istanbul pvc zemin kaplama, istanbul pvc yer döşeme, karo halı, ofis halısı, banka halısı, yükseltilmiş zemin, yükseltilmiş döşeme, pvc kaplı yükseltilmiş döşeme, laminat kaplı yükseltilmiş döşeme, bakır kaplı pvc zemin kaplama.