Yükseltilmiş Döşeme
0533 591 35 89

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları ve Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme fiyatları ve sistemleri günümüzde çok fazla sayıda kullanılmaya başlanan bir zemin döşeme sistemidir. Bu sayede insanlar kendi kullanım alanlarını özelleştirme fırsatı yakalayabilmektedir. Parke gibi yer kaplama, yer döşeme sistemlerini andırsa da aslında bambaşka bir dünya olarak birbirlerinden ayrıdırlar. Birbirlerinden ayrılma sebepleri temel olarak parke gibi ürünlerde sadece sabit bir beton zeminin üzerine yapıştırma sureti ile kaplama gerçekleştirilir. Yükseltilmiş döşeme sistemlerinde adından da anlayabileceğiniz gibi zemin yer seviyesinden yükseltilip altına platform kurularak işlemler gerçekleştirilir.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri insanlara sunduğu belirli bazı avantajları vardır. Bu avantajlardan ilki sağlıklı bir yapıya sahip olması diyebiliriz. Ardından döşeme işleminin yapılacağı alan, oda vb. kısımlarda döşeme esnasında alt kısımda kalan boşluklar değerlendirilmeye açık bir ortam sunmaktadır. Bu oluşan alan ise o odada geçen elektrik tesisatları veya herhangi bir elektronik aksam da olabilir bu döşeme altında saklanabilir. Bu bir yandan da dekoratif anlamda kullanıcılara kolaylık sunmaktadır çünkü oda içerisinde duvarlar üzerinden geçirilmesi gereken herhangi bir kablo görüntü bozukluğu yaratmadan saklanabilir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kullanım alanları tamamıyla kişi isteğine bağlıdır. Özel sektörlerde de kullanımı yapılabilecek bir istemdir ve sadece özel sektör ile kalmayıp kişilerin kendi evlerinde veya tanıdıklarına tavsiye etmesiyle başka konutlarda ofislerde vb. alanlarda kullanılabilir. Kamu kuruluşlarında kullanılan bu sistemin uygulandığı alanın atmosferini değiştirdiği için kullanımı yaygındır. Sağlık sektöründe ise genel hastane bazlı kullanımı maalesef olmamakla beraber ancak kişiye özel odalarda küçük çaplı kaplama işlemleri ile hizmet gerçekleştirilebilir.

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları Nelerdir? 

Yükseltilmiş döşeme fiyatlarının diğer zemin kaplama ürün çeşitleri ile benzer bazı noktaları vardır. Yükseltilmiş döşeme fiyatları konusu diğer ürün çeşitlerinde olduğu gibi kişiye özel olmaktadır. Kişiye özel demek ile neyi kastediyoruz? Aslında kişiye özel demek yükseltilmiş döşeme işlemleri kullanılacak malzeme cinsinin belirlenmesi ve size gerekli olacak malzeme miktarının tam olarak tespit edildikten sonra sadece sizin ihtiyacınıza göre belirlenen fiyat olmaktadır. Bu sayede işlemleriniz için güvenilir hizmet veren firmalardan teklif alınız.