Deka Zemin Kaplama
0541 697 13 60

Pvc Kaplı Yukseltilmiş Döşeme Fiyatları ve Sistemleri

Pvc Kaplı Yükseltilmiş döşeme fiyatları nedir? Nerelerde kullanılır? Yapılmasından sonra dikkat edilmesi gereken aşamalar nelerdir? Bu sayfada bunlara değineceğiz. Yükseltilmiş döşeme fiyatları hakkında daha önce hiçbir bilginiz yok ise kapalı alanlarda ofis, sağlık klinikleri gibi alanlarda yer kaplama sistemleridir. Bu sistem ile kullanıcılar yaşam alanlarının zeminini döşeterek ve sistemin altında kalan boşluk ile kullanıcıların odalarında veya ofislerindeki elektrik tesisatı gibi akşamların saklanmasında yardımcı olmaktadır. Yaşam alanınızın daha dekoratif bir hal almasına da yardımcı olur.

PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları ve Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

PVC kaplı Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kullanım alanları genelde sabit bir seviyededir. Çok fazla kullanım alanı çeşitliliği yoktur. Fakat kullanılan yerlerde temizlik açısından ve kullanım kolaylığı sayesinde tercih edilmesi yüksektir. Yükseltilmiş döşeme sistemleri ofisler, IT ve elektronik merkezli mağazalar, okul veya herhangi bir eğitim kurumları, hastane ve sağlık merkezleri, alışveriş merkezleri ve dükkanlar, ticari faaliyet gösteren merkezlerde kullanılmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları ve Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Yükseltilmiş döşeme sistemleri bina zemini üzerine ikinci bir zemin inşa etme yapısına dayanmaktadır. Kullanıcılara gerek temizlik açısından zorluk çıkarmaması ve yangına korozyona karşı dayanıklı olması en güzel özelliklerindendir. PVC kaplı yükseltilmiş döşeme sistemi diğer kaplama çeşitlerinden kaplama cinsi bakımından farklılık gösterip dayanıklı olmasıdır. Yüzeyinin. Temizlenmesi kolay olup kir tutma durumuna karşı dayanıklıdır. İnsan sağlığına zarar vermeyen ham maddeden üretilmiş olup sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin Uygulanış Aşamaları

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin malzeme bakımından üstü PVC maddesinden yapılan bu ürününün zemine uygulanış biçimi diğer yapı taşlarında olduğu gibidir. Bazı durumlarda ufak tefek değişiklikler olabilir o konuya diğer ürün çeşitlerinde değineceğiz. PVC kaplı yükseltilmiş döşeme sistemini zemine uygulanmadan önce zeminin 60×60 şeklinde plan projesi çizilir. Kullanılacak malzemeler hesaba katılarak program hazırlanır Ardından zemin hazırlığına başlanır. Zeminde herhangi bir pürüzlük, girinti çıkıntı gibi oluşumlar var mı o tespit edilir. Tespit edildikten sonra kazılarak veya zımpara yardımıyla zemin düz şekilde hazırlanır. Bu işlemlerden sonra ise malzemeyi zemine uygulama başlayabilirsiniz.