Deka Zemin Kaplama
0541 697 13 60

Karo Pvc Zemin Kaplama

Deka Zemin Firmamız ile sizlere 16 yılı aşkın süredir 7/24 hizmet vermekten onur duymaktayız. Hizmet verdiğimiz başlıca kalemler aşağıdaki gibidir:

 • PVC Zemin Kaplama
 • Yükseltilmiş Zemin Kaplama
 • Karo Halı Kaplama ve
 • Epoksi Kaplama ürünleridir.

Birçok projede birçok önemli işlere imza atan Deka Zemin bu anlamda ileri düzeyde tecrübe kazanmış bir ekibe sahip olmuştur. Firmamız İdari kısmında güler yüzlü personellere yer vermeyi ilke edinirken saha da ise deneyim ve tecrübe sahibi ekiplerimiz ön plana çıkmaktadır. Temel hedefimiz kar gütme amacından çok öncelikle müşteri memnuniyeti olmuştur. Çünkü Deka Zemin çalışanları ve yetkilileri olarak biliriz ki müşteri memnun olursa, Firmamızın da kar gütme amacı yerine gelmiş olacaktır..

PVC Zemin Kaplama alanın da özellikle sağlık kurumlarıyla beraber, okullar, spor salonları ve özel kurumlar gibi birçok alan da yıllardır homojen pvc kaplamaheterojen pvc kaplamaakustik pvc kaplama ve spor pvc kaplama gibi hizmetler vermekteyiz. Sağlık kurumları için genel de Bayındırlık Pozu 25.116/A11 olan 2mm Homojen PVC Zemin Kaplama uygulaması yapılır. Bunun yanın da Bayındırlık Pozu 25.116/A8 olan Heterojen PVC Zemin Kaplama uygulaması yapılır. Spor Zeminler için ise 25.116/S11 Bayındırlık Pozu istenip bunun için şartnamede belirtilen kalınlık üzerinden Spor Zemin Kaplama uygulaması yapılır. PVC Spor Kaplamalar genelde 6,5 mm kalınlıkta uygulamalar üzerinden tamamlanır. Ancak PVC Spor malzemeler daha ince ve kalın malzemeler bulunmakla beraber genel de sırasıyla 4,5mm, 6,5mm, 8,3mm ve 9,5mm üzerinden uygulamaya tabi tutulur. Kullanılan bu malzemelerin üzerlerine çizgiler de dahil edilip çok amaçlı voleybol, futbol ve basketbol gibi sahalar elde edilir. Özellikle Tarkett markaya ait Omnisports PVC Spor Kaplamalar önemli  yer tutmaktadır. Bununla beraber Forbo Marka PVC Spor Zemin Kaplama malzemeleri de kullanılmaktadır.

Deka Zemin Yükseltilmiş Zemin Kaplama uygulamasında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Özellikle birçok özel ofislerde, elektrik odalarında ve çeşitli sistem odalarında zeminin alt kısmını çok amaçlı kullanabilmek için ihtiyaç duyulan ve istenilen ölçü doğrultusunda da zemini 100 cm e kadar çıkartan bir zemin kaplama çeşididir. Yükseltilmiş Zemin uygulaması ifade edilirken genel de üst ve alt tabakaları ayrı ifade edilir. Çünkü alt ve üst panel olarak birçok çeşitlilik göstermektedir. Şöyle ki:

 • YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN FOLYO KAPLI 60X60X30 MM SUNTA ÖZLÜ PANEL
 • YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN FOLYO KAPLI 60X60X40 MM SUNTA ÖZLÜ PANEL
 • YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN ENKAPSÜLE 60X60X30 MM PANEL SUNTA ÖZLÜ
 • YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN ENKAPSÜLE PANEL 60X60X30 MM KALSİYUM SÜLFAT ÖZLÜ
 • PVC KAPLI YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME PANELİ 60X60X30 MM SUNTA ÖZLÜ
 • PVC KAPLI YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME PANELİ 60X60X40 MM SUNTA ÖZLÜ
 • PVC KAPLI YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME PANELİ 60X60X30 MM KALSİYUM SÜLFAT ÖZLÜ
 • LAMİNAT KAPLI YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME PANELİ 60X60X30 MM SUNTA ÖZLÜ
 • LAMİNAT KAPLI YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME PANELİ 60X60X40 MM SUNTA ÖZLÜ
 • LAMİNAT KAPLI YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME PANELİ 60X60X30 MM KALSİYUM SÜLFAT ÖZLÜ

Yükseltilmiş Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Karo Halı Kaplama uygulaması ise çok basit gözüken ancak çok karmaşık bir uygulama türüdür. Karo Halı Kaplama da birçok marka ve birçok çeşit söz konusudur. Karo Halı Kaplamalarının çok yaygın olmasındaki en önemli faktörlerden bir tanesi eskiyen parçasının yerine yenisinin zahmetsizce konulmasıdır. Hal böyleyken müşteriler tarafından sıklıkça istenmekte ve kir tutmuş yırtılmış hasar görmüş gibi parçalar için yenileri adet olarak temin edilebilmektedir. Ebatları genel de 50×50 cm olan Karo Halı Kaplamalarının çeşitli ebatları da mevcuttur. Karo Halı Kaplama uygulamasındaki diğer bir güzelliği ise farklı model ve renkleri karıştırarak yapılan uygulama sayesin de zemin de renkli bir görünüm elde edilmesidir. Karo Halı Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve işletmemiz tarafından gerek Karo Halı Çeşitleri gerek Karo Halı Fiyatları hakkında geniş çaplı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Deka Zemin, Pvc Zemin Kaplama örneklerinden bir çalışma daha. Özel bir plaza içerisin de uygulama yapan Deka Zemin olarak küçük bir çalışma paylaşımı ile siz değerli müşterilerine Karo Pvc Zemin Kaplama alanın da ufak bir sergi yapmak istedik. Deka Zemin olarak Türkiye nin her bölgesin de faaliyet gösteren bir yapıya sahibiz. Pvc Zemin Kaplama,  Karo Halı, 3 Boyutlu Zemin Kaplama ve Yükseltilmiş Zemin uygulamarı için bizim le iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve garanti kapsamın da profesyonel hizmet verme anlayışı içerisin de olan bir firma olarak daima kendimize bir hedef belirleyerek tek amacımız yaptığımız iş kalemlerin de müşterilerimizi memnun etmektir. Özellikle Pvc Zemin Kaplama ve 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama alanın da yeterince referans sahibi olduğumuzu müşterilerimiz dilediği taktir de bu referanslarımızı paylaşmaktan onur duyarız. Zemin Kaplama yapmak istediğiniz alan düzgün olsun olmasın gerekli düzenlemeler ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Kararsız kaldığınız durumlarda acaba Pvc Zemin Kaplama mı yapsam yoksa 3 D Zemin Kaplama mı yapsam diye kararsız kaldığınız zamanlarda uzmanlarımız tarafın dan bilgilendirilerek karar verme aşamanızı minimuma indirgeyebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz Pvc Zemin Kaplama Fiyatları araştırmasına girmeden önce firmaların bu konularda ne kadar deneyim sahibi olduğuna da bir göz atın. Malzeme yi her heryer de temin edebilirsiniz ancak Pvc Zemin Kaplama da ve diğer Zemin Kaplama işlerin de göz ardı edemeyeceğiniz bir durum söz konusu o da işçilik deneyim tecrübe dır. Deka Zemin olarak 2003 yılından bu yana hizmet sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.