Yükseltilmiş Döşeme Uygulamaları

İstanbul da yükseltilmiş döşeme fiyatları kapsamın da en uygun ve kaliteli hizmet veren firmalardan biriyiz. Zemin Kaplama sektörüne 2003 yılında başlayan bir firma olarak,

  • Pvc Zemin Kaplama
  • Karo Halı ve 
  • Epoksi Kaplama 

gibi uygulamalar doğrultusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Zemin Kaplama Hizmetleri kapsamın da yeterli deneyime sahip ekiplerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz sadece Istanbul ile sınırlı olmayıp Türkiyenin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Istanbul da yükseltilmiş döşeme fiyatları için bizim le irtibata geçebilir projeleriniz için uygun fiyatlarımız dan faydalanabilir siniz.

Yükseltilmiş Döşeme Nedir

Iç mekan zemin yükseltme ve dış mekan zemin yükseltme olarak iki grupta inceleyebileceğimiz bu zemin kaplama türünün bir çok amacı, özelliği bulunmaktadır.

Ancak bu özelliklerden en önemli olanı iç ve dış mekanlarda hazır bulunan zeminin üzerine yapılan zemin yükseltme işlevi sayesin de oluşturan ikinci zeminin altin da kalan kısmına elektrik kabloları, tesisatlar gibi alt yapı uygulamaları bırakılarak hem zemin de temiz bir görsel bırakılmış olur hem de küçük paneller halinde döşemesi yapılan yükseltilmiş döşeme uygulaması sayesinde olası bir müdahalenin gerekli olacağı durumlarda da ekonomik masraf çıkarmadan lokal müdahale imkanları oluşturma işlevi görmektedir. 

Zemin Kaplama ürünleri arasında Istanbul da yükseltilmiş döşeme fiyatları diğer ürünlere göre çok daha yüksek fiyatlara sahip olsa da yerine konacak alternatifleri olmadığı için tercih edilme oranı hep yüksek olmuştur. 

Yükseltilmiş Döşeme Çeşitleri 

Yükseltilmiş döşeme çeşitleri belli sınıflara göre farklılık göstermektedir. Yükseltilmiş zemin uygulamaları alt, orta ve üst kısım olmak üzere farklı özelliklere sahip bulunmakta ve bu özelliklere göre fiyatları belirlemektedir. Istanbul da yükseltilmiş döşeme fiyatları hakkın da araştırma yapılırken önce bu özellikler hakkın da bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Yükseltilmiş Zeminin Alt Kısmı 

Yükseltilmiş Zemin uygulamasının alt kısmı aluminyum folyo ve çelik kaplı olmak üzere iki farklı özellikte üretilmektedir. Bunlar kullanılacakları yerlere göre tercih edilmelidir. Alüminyum folyo kaplı panel daha düşük fiyatlara sahip olduğu için yeterli görüldüğü zeminler için çelik kaplı panele ihtiyaç duyulmadan daha düşük bütçeyle bu işlem gerçekleştirilebilmektedir.

        

Yükseltilmiş Zemin Orta Kısmı

Yükseltilmiş Zemin uygulamasının orta kısmım da üç çeşit uygulamadan söz edebiliriz. Bu üç uygulama ile üretilen yükseltilmiş döşeme panelleri fiyata en çok etki eden unsurlardır. Bunlar,

  • Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin 
  • Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Zemin 
  • Beton Özlü Yükseltilmiş Zemin 

uygulamalarıdır. Bu uygulamalar arasın da en ucuz yükseltilmiş döşeme paneli Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin uygulamasıdır. Sonra en uygun yükseltilmiş döşeme paneli Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Zemin iken en pahalı yükseltilmiş döşeme  paneli ise beton özlü yükseltilmiş zemin paneline aittir[...]