Elektrik Odası Yükseltilmiş Döşeme Panel Çeşitleri


Elektrik Odası Yükseltilmiş Döşeme Bu ürün grubunda kullanılan panel çeşidi en çok sunta panel modeliydi ve bir süre boyunca tek bir panel modeli bulunmaktaydı. Fakat bu madenin yanıcı olması ve su ile teması sonrası şişip kullanılamayacak hale gelmesi onun kullanılmasını oldukça düşürmüştür ve onun yerine kullanılan malzeme cinsi beton özlü ve sülfat özlü paneller olmuştur. Yükseltilmiş Döşeme panelleri ise a1 yanmazlık sertifikasına sahip olarak kullanılma oranlarını korumaktadırlar.

Elektrik Odası Yükseltilmiş Döşeme Montajı Nasıl Yapılır?


Elektrik odası yükseltilmiş döşeme sistemleri kurulum montaj aşamalarından bahsedelim. Bu yapım işlemleri birtakım alet ve yükseltilmiş döşeme sistemlerinin gereksinimi olan aparatlar sayesinde olmaktadır. Peki bu montaj işlemleri nasıl olmaktadır? Hemen açıklık getirerek konuya başlayalım.

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kurulum aşaması basit ayak yapıları getirilerek işlem yapılacak odaya konulur tüm ayak takımları hizalanarak birbirlerine yapıştırılır ve sabitlenir. Ardından yükseklikleri ayarlanmalıdır. Bu işlemlerden sonra sistemin üzerine doğru yükseltilmiş döşeme kurulmaya başlanır. Yapıştırılan ayaklar üzerine uzun çubuklar eklenerek gereken yükseklik kazandırılır ve asıl döşem malzemesi olan malzeme eklenerek işlem tamamlanmak üzere bırakılır.

Elektrik Odası Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları


Yükseltilmiş döşeme montajı yaptırmak istiyorsanız ilk önce işçiliği iyi olan bir yer seçmelisiniz. Bunun dışında fiyat konusuna gelecek olursak eğer fiyatlandırma seçenekleri çoğu yerde farklılık gösterebilmektedir. Bunun sebebi ücretlendirme ilk olarak işlem yapılacağı yerin boyutu ile alakalı olsa da geri kalan ücret çalışacak işçilerin ücreti olduğu için net bir fiyat bilgisine sahip olamazsınız.

elektrik odası yükseltilmiş döşeme   elektrik odası yükseltilmiş döşeme   elektrik odası yükseltilmiş döşeme   elektrik odası yükseltilmiş döşeme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.