Deka Zemin Kaplama
0541 697 13 60

Düzce Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama sektöründe öncü olan Deka Zemin Firmamız ile sizlere 20 yılı aşkın süredir 7/24 hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Düzce bölgesinde bulunan ve Pvc Zemin Kaplama hizmeti veren çoğu firmada desen seçeneği çok azdır. Bu duruma istinaden bizler Deka Zemin olarak binlerce tasarım seçeneği ile sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Pvc Zemin Kaplama hizmetlerinin uzun ömürlülüğü müşteriler açısından çokça önemlidir. Bunun yanında Pvc Zemin Kaplama hizmetini verdiğimiz ürünlerin bakım maliyetleri piyasaya oranla çok çok daha az maliyetlidir. Düzce bölgesinde Pvc Zemin Kaplama hizmetlerine oldukça gereksinim duyulmaktadır. Sebebi ise çok fazla şekilde kullanım alanının bulunmasından kaynaklıdır. Spor salonlari ( basketbol, tenis, squash, hentbol ), Alisveris merkezleri,magazalar,showroomlar,ofisler, Atölyeler, ambarlar, garajlar, marketler, mutfaklar, Okullar ,hastane ve tip merkezleri, Fabrikarlar,kimyasal üretim merkezleri’nin Pvc Zemin Kaplama çevresinde çok olması Pvc Zemin Kaplama gereksinimini çoğaltmaktadır.

Düzce Pvc Zemin Kaplama

Düzce Pvc Zemin Kaplama hizmetlerinde sizlerinde ihtiyaçlarınıza en yakın ve en beğendiğiniz şekilde zemin kaplamanızı tamamlamaktayız. Pvc Zemin Kaplama hizmetlerinin birçok avantajı bulunmaktadır.

Bunlardan Bazıları;

  • Dekoratif ve anti bakteriyel
  • Temizligi kolay
  • Asinmaya karsi yüksek dayanimli
  • Esnek ve konforlu
  • Çok sayida renk alternatifi ve desen çalismasi

Pvc Zemin Kaplama hizmetlerinin avantajı bu bakımlardan verildiği fiyata oranla çok çok daha avantajlıdır.

Düzce Pvc Zemin Kaplama – İletişim

Sizlerde Pvc Zemin Kaplama hizmetlerinin avantajlarından yararlanmak ve En ucuz maliyet ile en estetik görüntüyü istiyorsanız iletişim sayfamız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

0533 574 6310 (Zahir Bey)

0533 016 7534 (Ali Bey)

Teknik Bilgi

0533 931 50 65

Telefon: 0212 699 1 360

Fax: 0212 699 1 360

E-Mail: info@deka-zemin.com