Deka Zemin Kaplama
0533 591 35 89

Bursa Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama sektöründe öncü olan Deka Zemin Firmamız ile sizlere 20 yılı aşkın süredir 7/24 hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Bursa bölgesinde bulunan ve Kauçuk Zemin Kaplama hizmeti veren çoğu firmada desen seçeneği çok azdır. Bu duruma istinaden bizler Deka Zemin olarak daha fazla tasarım seçeneği ile sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Kauçuk Zemin Kaplama hizmetlerinin uzun ömürlülüğü müşteriler açısından çokça önemlidir. Bunun yanında Kauçuk Zemin Kaplama hizmetini verdiğimiz ürünlerin bakım maliyetleri piyasaya oranla çok çok daha az maliyetlidir. Bursa bölgesinde Kauçuk Zemin Kaplama hizmetlerine oldukça gereksinim duyulmaktadır. Sebebi ise çok fazla şekilde kullanım alanının bulunmasından kaynaklıdır. Firmamız Pvc Zemin Kaplama hizmetide vermektedir. Spor salonlari ( basketbol, tenis, squash, hentbol ), Alisveris merkezleri, magazalar, showroomlar, ofisler, Atölyeler, ambarlar, garajlar, marketler, mutfaklar, Okullar ,hastane ve tip merkezleri, Fabrikarlar,kimyasal üretim merkezleri’nin Kauçuk Zemin Kaplama çevresinde çok olması Kauçuk Zemin Kaplama gereksinimini çoğaltmaktadır.

 

Bursa Kauçuk Zemin Kaplama

Bursa Kauçuk Zemin Kaplama hizmetlerinde sizlerinde ihtiyaçlarınıza en yakın ve en beğendiğiniz şekilde zemin kaplamanızı tamamlamaktayız. Kauçuk Zemin Kaplama hizmetlerinin birçok avantajı bulunmaktadır.

Bunlardan Bazıları;

  • Dekoratif ve anti bakteriyel
  • Temizligi kolay
  • Asinmaya karsi yüksek dayanimli
  • Esnek ve konforlu
  • Çok sayida renk alternatifi ve desen çalismasi

Kauçuk Zemin Kaplama hizmetlerinin avantajı bu bakımlardan verildiği fiyata oranla çok çok daha avantajlıdır.

Bursa Kauçuk Zemin Kaplama – İletisim

Sizlerde Kauçuk Zemin Kaplama hizmetlerinin avantajlarından yararlanmak ve En ucuz maliyet ile en estetik görüntüyü istiyorsanız iletişim sayfamız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

0533 574 6310 (Zahir Bey)

0533 591 3589 (Ali Bey)

Teknik Bilgi

0533 931 50 65

Telefon: 0212 699 1 360

Fax: 0212 699 1 360

E-Mail: info@deka-zemin.com