Deka Zemin Kaplama
0541 697 13 60

Beefloor Pvc Zemin Kaplama

Beefloor Pvc zemin kaplama çeşitlerinden bir tanesi olan fakat farklı bir marka adı altında anılan bir ürün çeşididir. Bu ürünü tanımadan sizlere PVC zemin kaplamanın nasıl bir ürün çeşidi olduğundan ve nasıl bir aile yapısı olduğundan bahsetmek gerekir. Bu sayede bu ürünleri daha iyi anlayıp kavrayabilirsiniz. Ham maddesi organik olmayan ve ultra dayanıklılığa sahip yer döşeme sistemlerinin genel yapısıdır. Bu sayede bu ürün bandında insanlık tarihinde kullanım alanlarına göre bu malzemenin farklı türleri ortaya çıkmıştır.  Beefloor PVC zemin kaplama ürünü ise bu ürün grubundan olup  yer döşeme sistemlerindendir fakat marka olarak değişiklik göstermektedir. Beefloor markası altında PVC yapısı Heterojen PVC zemin kaplamasıyla benzerlik göstermektedir.

Beefloor PVC zemin kaplamasını anlamadan önce ilk olarak aynı grupta olup benzerlik gösteren Heterojen PVC zemin kaplama çeşidine bakmamız gerekmektedir. Bu sayede ürünü daha iyi anlayıp kavrayabiliriz.

Heterojen PVC Zemin Kaplama  

Bu malzeme de ürün çok katmanlı bir yapıdadır. Katmanlarından en üst kısmı saf PVC den oluşmaktadır. Aşınma tabakası 0.15 mm den başlayarak 0.80 mm’ye kadar devam etmektedir. Kalınlığına göre kullanım alanını kişisel mi ticari mi olarak belirlemek kolay olmaktadır. Bu kaplama türünde desen çeşitliliği ve tasarımsal alanda kişilere seçenek çokluğu sunmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama çeşidi PVC ve doğal malzemelerin karışımından oluşmaktadır. Kendi aralarında göstermiş oldukları benzerlik nedeniyle bu ürün çeşidine değindikten sonra Beefloor PVC zemin kaplama ürününden bahsedelim.

Beefloor PVC Zemin Kaplama Nedir?

Beefloor PVC zemin kaplama çeşidi Pvc Yer Döşeme ürünlerinin homojen ve heterojen olan iki çeşidinden heterojen PVC zemin kaplama sınıfına dahil olan bir üründür. Yapısı bakımından heterojen ürün sınıfındadır.  Bu sebeple heterojen sınıfı ürünlerde olan özelliklere sahiptir. Nedir bu özellikler? Şu şekilde renk ve desen skalası çok geniş olup farklı tasarımsal kombinasyonlar yapmaya elverişli bir üründür. Ayrıca kullanışlı olması ile yoğun trafik yaşanan alanlarda zemin kaplaması olarak kullanılabilir. Temizlenmesi kolay ve anti-bakteriyel bir özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylık sunmaktadır.