Yükseltilmiş Zemin Nedir.

Yükseltilmiş Zemin uygulaması, zeminin yerden yukseltilerek özel bir alt tabaka oluşturma işlevidir. Kullanılacak alanın istenilen ölçü doğrultusunda yaklaşık 100 cm kadar yükselmesine olanak sağlayan bu uygulama sayesin de binalarda bulunan alt yapı sistemleri gizlenmiş olur ve mekan daha şık bir görünüm kazanmış olur. Yükseltilmiş Döşeme uygulaması diğer zemin kaplama uygulamaları gibi sadece belirli mekanlara hitap etmez. Yükseltilmiş Zemin bu yönüyle zemin kaplama hizmetleri arasında en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Özelikle ofis binaları ve sistem odaların da sık kullanılan bir malzemedir. Ürün olarak bir çok çeşidi bulunan Yükseltilmiş Döşemenin en çok kullanılan modeli ise Alt üst folyo kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin dır. Fiyat olarak en uygun yükseltilmiş zemin çeşidi olan bu uygulama kullanıcılara sonradan döşenmiş olan  yükseltilmiş zemin kaplama ürününün üzerine başka bir Zemin Kaplama uygulamasını kullanma imkanı vererek hem maddi acıdan kolaylık sağlar hemde uygulama yapılacak alan için çeşitli alternatifler oluşturur. 

Alt Üst Folyo Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin 

Alt Üst Folyo Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin uygulaması yükseltilmiş döşeme çeşitleri arasında fiyat olarak en ucuz yükseltilmiş zemin türüdür. Firmamız da 60x60x30 mm ve 60x60x40 mm olmak üzere iki çeşit Alt Folyo Üst Folyo Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin ürünü mevcuttur. Bu ürünler test edilmiş yaklaşık 30-35 dakika gibi bir yanmazlık özelliğine sahiptir. Özellikle ofis binaların da ve Fuar alanların da en cok tercih edilen modeldir. Yükseltilmiş döşeme uygulaması kurulup kaldırılma imkanı verdiğinden hemen hemen tüm Fuar alanların da talep edilmekte ve bu alanlarda ayrıca zemin içersinde farklı kullanım ortamları oluşturak betonarmeye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. 

Diğer Kullanılan Bazı Yükselmiş Döşeme Cesitleri ise Aşağıdaki Gibidir.

- Alt Çelik Üst Folyo Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin 

- Alt Çelik Üst PVC Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin 

- Alt Çelik Üst PVC Kaplı Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Zemin 

- Alt Çelik Üst Laminat Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Zemin 

- Alt Çelik Üst Laminat Kaplı Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Zemin 

Yükseltilmiş Zemin, Yükseltilmiş döşeme fiyatları, Yükseltilmiş Zemin Çeşitleri, Yükseltilmiş Zemin Fiyatlari, Sistem odaları yükseltme, Zemin Kaplama, Deka Zemin.