** 3 Boyutlu Epoksi Kaplama Görselleri Temsilidir. Uygulama esnasında görseller Deka Zemin tarafından belirtilen stok görseller arasından şeçiliir. Ancak müşterilerin isteği doğrultusunda farklı 3 Boyutlu Görseller kullanılabilir. Bu durumda Deka Zemin tarafından belirtilen baskı kalitesi çerçevesinde müşteriler kendi baskılarını oluşturabilirler.

3D Epoksi Kaplama

Deka Zemin Kaplama firması olarak tüm Türkiye bölgesine profesyonel hizmet sağlamaktayız. 2003 yılından bu yana zemin sektörüyle hizmet veren firmamız 2013 yılından itibaren 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmeti ile hizmet portföyünü arttırma girişiminde bulundu. Bu dalda sadece çekirdekten yetişme ustalarla kalmayıp aynı zaman da işin teknik boyutlarını da ele alabilmek için özel kurslarda eleman yetiştirip bünyesinde sertifikalı eleman bulundurmaya başladı. Deka Zemin için her zaman temel hedef müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu kapsam da ister 3D Epoksi Kaplama olsun İster Pvc Zemin Kaplama Hizmeti olsun ister diğer kalem işler olsun hiç fark etmez Deka Zeminin temel hedefi hata ne olursa olsun müşteri memnuniyetini ön planda tutmak yönünde olmuştur. 

3 Boyutlu Epoksi uygulamasında sınırsız görsel kullanılmaktadır. Görseller istenilen kalite ve boyutta olduktan sonra uygulama konusun da hiçbir sıkıntı kalmaz. 3D Epoksi sayesinde evlerinizde 3 Boyutlu Mutfaklar3 Boyutlu Banyolar ve 3 Boyutlu Çoçuk odaları   oluşturabilirsiniz.

3 Boyutlu Epoksi ile Sualtı canlıları ve  görsellerinin mekanlarınızın tabanına farklılık yaratacağı ve okyanusun eşsiz huzurunu ayaklarınız altına sericek bir uygulama bu uygulamayı ister mutfak ister banyo istersenzde odalarınızda tercih edebilirsiniz zahmetsiz olan bu uygulama zemine uygulandıktan 1 gün sonra kullanıma başlıya bilirsiniz su ve diğer temizlik meddeleri ile teması uygulandıktan 7 gün sonra mümkün olur. De-Ka Zemin olarak herzaman farklılık oluşturmaktayız ve bu farkı siz değerli müşterilerimizin de yaşamasını istiyoruz.

          

Üreticiden Ucuza Alın

Deneyim ve Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Pvc Zemin Kaplama , 3 Boyutlu Zemin Kaplama ve Karo Halı Uygulamaları.

https://www.deka-zemin.com/pvc-zemin-kaplama/k/233

https://www.deka-zemin.com/3-boyutlu-epoksi

https://www.deka-zemin.com/karo-hali-kaplama/k/249

De-Ka Zemin olarak Tüm Türkiye bölgesine profesyonel hizmet verilir. Başlıca hizmet kalemlerimiz ;

- PVC Zemin Kaplama

Karo Hali

Epoksi Boyama ve

Yükseltilmiş Zemin 

gibi uygulamalardır. Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğunuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin KaplamaEpoksi Kaplama ve Karo Halı uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 591 3589 ile iletişime geçebilir siniz.