Deka Zemin

Zemin Kaplama sektörüne 2003 yılında başlayan bir firma olarak bu alanda kazanmış olduğumuz bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusun da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Pvc Zemin Kaplama, Karo Halı ve Yükseltilmiş Döşeme gibi uygulamalar için projeleriniz kapsamın da bizden fiyat alabilirsiniz. En uygun pvc zemin kaplama hizmetini sunan firmamız aynı zaman da diğer firmalar arasında en uygun yükseltilmiş döşeme fiyatları için de iddialı olan bir firmadır.

Yükseltilmiş döşeme fiyatları ve Pvc yer döşeme fiyatları için zeminlerinize en uygun ürün çeşidini araştırıp bu kapsam da çözümler sunmaktayız. Zemin kaplama hizmetleri doğrultusunda alınan en büyük yanlış kararlardan bir tanesi zemin için belirlenen ürünün yanlış seçilmesi ya da yanlış yönlendirme sonucu tercih edilmesidir. Yapılana araştırmalar neticesin de ortaya çıkan sonuçlar kapsamın da gözlemlenmiş olan bilgilere göre, Pvc zemin kaplama fiyatları doğru tercihler sonucun da daha ekonomik fiyatlarla uygulaması uygulama imkanı doğurmaktadır.

zemin kaplama   zemin kaplama   zemin kaplama   zemin kaplama

Pvc Zemin Kaplama Hizmetleri

Homojen ve Heterojen olarak iki bölüme ayrılan Pvc Zemin Kaplamalar bu kategoriler içerisinde kullanılacakları yerler doğrultusun da belli sınıflara ayrılmaktadırlar. Pvc Zemin Kaplama ürünleri ile piyasa da isimlendirilen Pvc Yer Döşeme ürünleri  için bazı gruplandırmalar yapılmıştır.

Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri

Heterojen Pvc Kaplama

Spor Pvc Kaplama
Akustik Pvc Kaplama

Homojen Pvc Kaplama

Kondaktif Pvc Kaplama

 

Pvc Zemin Kaplama ürünleri Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve Fabrikalar gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Hastaneler için 2 mm homojen pvc kaplama ve heterojen pvc kaplama ürünleri tercih edilirken, Spor salonları için 3,5 mm ile 15 mm arasında Spor Pvc Kaplama ürünleri tercih edilmektedir.

Kondaktif Pvc Yer Döşeme ürünleri  ise hastanelerin ameliyat odalarında kullanılmaktadır. Kondaktif Pvc Kaplamaların diğer pvc yer döşeme ürünlerine göre bir farkı bulunmaktadır. Homojen pvc zemin kaplama sınıfında bulunan bu ürün içerisinde bulundurduğu bakır teller aracılığıyla uygulama yapılan yerlerde oluşan elektrik dalgalanmalarının etkisini azaltarak doktorlara rahat bir çalışma ortamı hazırlamaktadırlar.

Yükseltilmiş Döşeme Hizmetleri

Yükseltilmiş döşeme uygulamaları hazır olan zeminlerin üzerlerine ikinci bir zemin oluşturma işlevidir. Yükseltilmiş Döşeme uygulamaları İç mekan zemin yükseltme ve dış mekan zemin yükseltme olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Bir çok avantajı bulunan yükseltilmiş döşeme uygulamasının en önemli avantajlarından bir tanesi belli yükseklik üzerinde yapılan bu uygulamanın ilk zeminle arasında kalan boşluk için elektrik kabloları, tesisatlar gibi alt yapı uygulamalarının yerleştirilmiş olmasıdır.

Yükseltilmiş Döşeme yükseklikleri ilk zeminden yaklaşık 100 cm kadar yükseklikte olabilmektedir. Genel de 8 cm ile 25 cm arasın da tercih edilmektedir. Yükseltilmiş döşeme uygulamaları yapıştırma sistemleri, kuşaklar, ayaklar ve paneller üzerinden oluşmaktadır. Yükseltilmiş Döşeme Fiyatlarını en çok etkileyen faktörler üretilen paneller doğrultusun da gerçekleşmektedir. Yükseltilmiş Döşeme Panelleri alt, orta ve üst kısım olmak üzere üç bölüme ayrılmaktadır.

Yükseltilmiş döşemenin alt kısmı

Alüminyum folyo kaplı yükseltilmiş döşeme

Çelik Kaplı yükseltilmiş döşeme

Yükseltilmiş döşemenin orta kısmı

Sunta özlü Yükseltilmiş Döşeme

Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Döşeme

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş döşemenin üst kısmı

Folyo kaplı yükseltilmiş zemin

Pvc kaplı yükseltilmiş zemin

Laminat kaplı yükseltilmiş zemin

Seramik kaplı yükseltilmiş zemin

Sosyal Medya Hesabımız

Youtube