Pvc Zemin Kaplama

Spor PVC Zemin Kaplama 6,5 mm Sistemleri Nedir?

PVC zemin kaplama sistemleri içerisinde bulunan spor PVC  yer döşeme sisteminin 6,5 mm kalınlığındaki ürünü hakkında konuşacağız. Bu ürünü tam anlamıyla açıkla yayıp size sunmadan önce PVC yer kaplama sisteminin genel olarak ne olduğundan bahsedelim. PVC yer kaplama sistemleri aslında çok uzun ve karmaşık düzeni olan bir sistemdir. Karmaşık düzen ile kastettiğimiz ise çok sayıda ürün çeşitliliği barındırmasıdır. Bu ürün kalabalığından bahsedecek olursak kendi içerisinde farklı yapı malzemeleriyle oluşan farklı tip kullanıcı odaklı kaplama sistemlerinin olmasıdır. Bu sayede kullanıcılara istedikleri kalitede içerik sunabilmektedir.

Spor Pvc Zemin Kaplama

Spor PVC zemin kaplama sistemleri ise PVC yer kaplama siteminin alt dallarındandır. Bu dal da isminden anlaşıldığı gibi spor konulu alanlarda zemin kaplama için kullanılır. Spor alanlarının zeminleri her dal için farklı konseptlere uygun olmak zorunda olması ile beraber bu alan içerisinde farklı kalınlıklarda içeriklere ihtiyaç duyuldu. Bu ihtiyaç ile beraber spor PVC kaplama ürününde 2mm ile 10 mm arasında kalınlıklarda ürünler üretiliştir. Piyasa içerisinde de tüm firmalarda farklı markalar aracılığıyla satışı yapılmaktadır. Bu satışı yapılan ürünleri almadan veya uygulatmadan güvenilirliğini ve işlem yaptıracağınız firmanın deneyiminden çok emin olunuz. PVC kaplama işlemleri ultra deneyimli işçilik isteyen kaplama sistemleridir. Şimdi 6,5 mm spor PVC kaplama ürünümüzün özelliklerine bakalım.

6,5 mm Spor PVC Zemin Kaplama Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

6,5 mm spor PVC zemin kaplama ürünün özelliklerinden bahsedecek olursak ilk önce yapı bakımından cila gerektirmeden çok uzun yıllar kullanım deneyimi sunmaktadır. Anti bakteriyel formda olması ile de mikroplara karşı korumalı olup kir ve pas gibi durumları da yaşamanıza izin vermez. Ayrıca yüksek oranda güce dayanıklı olması da kendisini alanında en iyilerden biri yapmaktadır. Köpük tabanlı bir vinil kaplama sistemidir. Optimum güvenlik standartlarına uygun ve gereken tüm özellikler tüm federasyonlar tarafından onaylanmıştır. GreenLay yöntemi ile daha hızlı uygulanma özelliği mevcuttur. Kullanım alanlarından futbol, handbol ve basketbol sahaları tam olarak bu malzeme cinsi için vazgeçilmez bir unsurdur.

Sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Facebook

YouTube

Pvc zemin kaplama