Pvc Zemin Kaplama

Spor pvc zemin kaplama  2mm çeşitleri ve özellikleri hakkında bazı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 

2 mm Spor PVC Zemin kaplama Nedir?

Spor PVC zemin kaplama ürün çeşitlerinden olan 2mm spor PVC kaplama ürünü hakkında konuşmadan önce genel olarak PVC zemin kaplamalar hakkında bazı bilgilere sahip olmanın yaralı olacağını düşündük. Bu sayede kullanılacak malzemenin genel olarak bulunduğu. Ürün grubunu tanımak önem arz etmektedir. PVC yer kaplamalar son yıllarda kullanımı çok artmış olan yer kaplama sistemleridir. Kullanıcılara sunduğu bin bir özellikle daha çok ön. Plana çıkmaktadır. Spor PVC yer kaplama ürünü ise bu ürün grubuna dahildir.

Bu ürün grubu PVC kaplama ürünleri arasında bulabiliriz ve farklı kullanımı bulunmaktadır. Tüm PVC kaplama ürünlerinin olduğu gibi farklı kullanım alanları olabilir fakat direk ismi üzerinde belirtilmiş olduğu gibi spor konsepti olan alanlarda yapılan bir yer kaplama sistemidir. 2mm spor PVC kaplama ürün çeşidi ise spor kaplama ürün grupları dan sadece bir tanesidir ve kendi kalınlığı ve özelliği ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunmaktadır. Spor PVC zemin kaplama uygulama çeşitleri sırasıyla 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm gibi kalınlıklarda olabilir. Bugün 2mm kalınlığındaki ürün. Hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

2mm Spor PVC Zemin Kaplama Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

2mm olan bu ürün dışında genel olarak spor PVC kaplama uygulamalarının nerelerde kullanıldığından bahsedelim. Bu ürün grubu tamamıyla adından da bahsedildiği üzere spor salonları ve spor kulüpleri gibi ortamlarda zemin kaplama sistemi olarak kullanılmaktadır. Kaplı spor salonları, Fitness salonları, basketbol sahaları, voleybol, hentbol gibi spor branşlarının zeminlerinde kullanılabilir. 2mm olan bu ürün grubu kullanım alanlarının trafik yoğunluğu orta seviyede olmalıdır.

2 mm Spor. PVC Zemin Kaplama Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bu ürün grubunun özelliklerinin en başında spor kaplama sistemleri içerisindeki 2mm kalınlığa sahip olan ürün olmasıdır. Ayrıca sahip olduğu özellikler ise PUR koruma kürü ile kolay yapılan bakım ve uzun ömrü boyunca daha az cila işlemi istemesidir. 2 mm spor PVC yer kaplama siteminde 20 yönlü desen seçeneği ve kendi içerisinde kullanım sonra iç hava desteği sayesinde kötü koku yapmaması dikkat çekmektedir.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Facebook