Spor PVC Zemin Kaplama Nedir?

Spor Pvc Yer Döşeme malzemesi PVC zemin kaplama ürünlerinden PVC kategorisin bir alt katmanında olan ürünlerdendir. Ürün isminden de belli olduğu gibi daha çok spor salonları ve sporsal faaliyetlerin olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Farklı kalınlıklarda üretilen spor PVC zemin kaplama ürünleri uygulanması gereken her farklı spor branşının zeminlerine göre farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Düz renkli ve ahşap renkli desenleri mevcuttur. Dileyenler farklı modellerini istedikleri gibi kullanabilir.

Spor Pvc Yer Döşeme ürünleri değişik spor branşlarında kullanılmaktadır demiştik. Bu branşlar örneğin; fitness spor salonu, kapalı spor salonları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi çeşitli sahalarda ve salonlarda kullanılır.

Spor Pvc Yer Döşeme hakkındaki en genel bilgi kullanıldığı alanlar ve olması gereken yapısı nedeniyle kaymaz ve esnek bir yapısı vardır. Bir saha içinde kullanılan kaplamalarda farklı renk seçenekleri ile kombinleme yapılabilir. Renk yelpazesi çok farklı ve değişik seçenekleri ile bilinmektedir. Su ve yağ emme açısından çok dayanıklı bir formdadır. Kolay ve hızlı temizlenebilir yapıdadır. Aşırı derecede aşınmalara ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Spor Pvc Yer Döşeme

Spor PVC zemin kaplama ürünleri uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir. Lisanslı olarak farklı markalar Tarkett, Gerflor ve Forbo markaları altında spor PVC ürünleri satılıp kullanıcılar ile buluşturulmaktadır. Her marka içerisindeki ürünler ve kullanılacak alanlara göre fiyatlandırılması değişebilir. Bu fiyatlar nasıl belli olmakta bunu öğrenelim.


Spor PVC Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Olmaktadır?


Yumuşak ve darbe emici olan bu zemin kaplama ürünleri çok sayıda spor firmaları tarafından kullanılan ve güzelce tercih edilen kaplama modelidir. Bu spor PVC zemin kaplama ürünleri metre kare üzerinden fiyatlandırma olmaktadır.

PVC kaplanacak alanın metre karesi ve kullanılan ürünün yapısı ve ne kadar malzeme ile kaplama olacağı bunun dışında kaplama yapan ustaların işçilik payları. Da katılarak genel olarak bir fiyat taslağı çıkarılır ve kullanıcıya bu fiyat taslağı sunulur. Bu fiyat üzerinden isterseniz dilediğiniz firmaya. Veya kişilere işçiliğinizi yaptırabilir spor PVC zemin kaplama ürününün kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

spor pvc yer döşeme  spor pvc yer döşeme  

 

spor pvc yer döşeme  spor pvc yer döşeme