Pvc Zemin Kaplama

Bugün siz değerli takipçilerime Pvc Zemin Kaplama nin alternatiflerine gore daha fazla değerli olmasından bahsedeceğim. Pvc zemin kaplama, özellikle Antibakteriyel bir zemin kaplama ürünü oldugu icin diğer alternatiflerine gore daha fazla önem arz etmektedir. Yumusak , Akustik bir yapiya sahiptir. Alternatiflerine göre daha kullanim alanlarina sahiptir. Pvc Zemin Kaplama renk acisindan da musterilerine zenginlik katan bir üründür. Istediginiz dekora uygun renk secenekleri mevcuttur. İster okul ister hastane isterseniz evlerinizin zemin ve duvarlarini degisik renk secenekleriyle susleyebilirsiniz. Evet yanlis duymadiniz Pvc zemin kaplama nin ayni zaman da duvarlada  uygulanması mümkündür. Ayrıca uzun ömürlü olması ayrı bir tercih sebebidir. Şimdi hiç bilmediğiniz veya karşılaştığınız zaman ihtiyacınız olduğu zaman bilginiz olması açısından söylüyorum Pvc Zemin Kaplama arayışına gireceğiniz zaman 

- Homojen Pvc Kaplama

- Heterojen Pvc Kaplama

- Akustik Pvc Kaplama

- Antibakteriyel Pvc Kaplama gibi ibareler göreceksiniz bunlar kafanızı karıştırmasın hepsi Pvc Kaplama nin ayrı ayrı birer özelliği 

Homojen Pvc Kaplama ürünün saf halini ifade eder. Yani ürünün kalinligi ebatinca kullanilan malzeme hep aynıdır. Asinma tabakasi ürün eriyene kadardir tibki bir mum gibi. 

Heterojen Pvc Kaplama ise belirli bir yüzey tabakası oluşturularak elde edilen bir üründür. Malzeme kalınlığı 2mm olan bir urun icin 0.15, 0.20, 0.70 gibi miktarlar da yuzey tabakasi olusturulmus olup alt tabaka farkli bir malzeme ile tamamlanmaktadır.

Akustik Pvc Kaplama esnekliği Antibakteriyel Pvc Kaplama ise sağlığı işaret etmektedir. Satmakta olduğumuz tüm ürünler sağlık açısından olumlu ürünlerdir.

Pvc Spor Kaplama Ürünleri için de ayrıca sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 2mm den 10 mm kadar spor malzemeler depolarimizda mevcuttur.

De-Ka Zemin olarak yapmış olduğumuz diğer iş kalemleri aşağıdaki gibidir.

- Epoksi Zemin Kaplama

- Boyalı Epoksi Kaplama

- Karo Halı ve

- Yükseltilmiş Zemin uygulamalaridir.

Belirtmiş oldugumuz bu hizmet alanların da siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Teşekkürler.

               

   

Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Pvc Zemin Kaplama , 3 Boyutlu Zemin Kaplama ve Karo Halı Uygulamaları.

https://www.deka-zemin.com/pvc-zemin-kaplama/k/233

https://www.deka-zemin.com/3-boyutlu-epoksi

https://www.deka-zemin.com/karo-hali-kaplama/k/249

Deneyim ve Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz