PVC Zemin Kaplama Nedir ve Fiyatları Nelerdir?

PVC zemin kaplama alanı kendi içerisinde çok dallı bir organizmadır. Son zamanlarda kullanıcılar arasında çok fazla talep  görmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse PVC maddesi ile oluşan ve organik olmayan ürün yapısına sahip bir oluşumdur. PVC ürün yapısı sayesinde zemin. Kaplama ürünlerimiz piyasadaki diğer zemin kaplama ürün çeşitlerinden daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Pvc Yer Döşeme kendi içerisinde farklı gruplara dağılım göstermiştir. Bu gruplar ise kullanılan malzemenin nerelerde kullanılabileceği ve özelliği ile alakalı olmaktadır. PVC zemin kaplama ürün sınıflandırılmalarından bahsedecek olursak şöyledir; Homojen Pvc Yer Döşeme, Heterojen Pvc Yer Döşeme, akustik Pvc Yer Döşeme, Spor Pvc Yer Döşeme gibi gruplar bulunmaktadır.

Pvc Yer Döşeme Ürün Özellikleri Nelerdir?

Dünyaca tanınan bir zemin kaplama sisteminin belirli bazı özellikleri bulunmaktadır. Burada bunlardan bahsedeceğiz. PVC zemin kaplamasının en büyük ve en önemli özelliklerinden bir tanesi sıvıya karşı dayanıklı yapısıdır. Bu sayede hiçbir şekilde kabarma kopma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Sıvılara karşı koruması olduğundan dolayı sıvı temasından sonra akıntı gibi durumlara yer vermediğinden küflenme, kokma gibi durumlar da yaşanmamaktadır.

Bir başka ürün özelliği ise yanmaz yapıda olmasıdır. Yangınlara karşı korunmalı ve 90 dakika yangına karşı koruma garantisi mevcuttur. En büyük özelliği ise ticari alanlarda kullanılıyor olmasıdır. Pvc Yer Döşeme ürünleri anti bakteriyel yapıya sahiptir ve temizlenmesi kolay yapıdadır. Sadece toz alma işlemi ile bile uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Herhangi bir bakım  gerektirmez.

PVC Zemin Kaplama Fiyatları Nedir?

PVC zemin kaplama ürünlerinin bahsettiğimiz gibi kullanım alanları ve çeşitliliği çoktur. Bu sayede fiyatlandırması için de ilk önce kullanmak isteyeceğiniz Pvc Yer Döşeme ürününü belirlemeniz gerekmektedir.  Bu yüzden belirlediğiniz Pvc Yer Döşeme ürününü kullanacağınız alanın ölçümlerini alıp sizin istediğiniz alanınız kaç metre kare ise ona göre işinizi yaptıracağınız firmalar veya kişilerden size özel teklif almalısınız. Kişiye özel bir fiyat sistemi bulunmaktadır. Bu sayede kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik de içinde olduğundan net bir fiyat belirlenememektedir.

Sosyal Medya Hesabımız

Facebook

pvc zemin kaplama   pvc zemin kaplama   pvc zemin kaplama   pvc zemin kaplama