Pvc Yer Döşeme Nedir?

Pvc Yer Döşeme ürünleri ev tipi ve ticari olmak üzere kullanım alanlarına göre özel olarak üretim göstermektedir. Homojen ve Heterojen ürünler olmak üzere ana başlık altında toplanan bu ürünlerin Spor pvc, Kondaktif Pvc, Akustik Pvc gibi farklı isim guruplarını duyabilirsiniz. Bu ürünler kullanıldıkları alanlara göre sınıflandırılmış ve bu alanlara özel olarak ayrı üretime tabi tutulmuşlardır. Tüm bu ürün guruplarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamız ticari ürünler üzerine yoğunlaşmış ve ticari alanlarda kullanımı uygun olan zemin kaplama ürünlerinin hizmetini sağlamaktadır. Özel olarak üretilen Pvc Zemin Kaplama ürünleri Sağlık Kurumları, Fabrika Alanları ve Eğitim Kurumları gibi yerler de sıkça kullanılmaktadır. Pvc Yer Döşeme ürünlerinin kullanılacak zeminlerin yoğunluğu ve kullanım alanları olarak kendi içerisinde bazı çeşitleri bulunmaktadır. 

Pvc Yer Döşeme Çeşitleri ve Özellikleri

Pvc Zemin Kaplama ürünleri;

  • Anti-Statik özelliğindedirler.
  • Belli derece yanmazlık özellikleri bulunmaktadır.
  • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Hijyenik özelliktedirler

Pvc Yer Döşeme uygulamalarından en çok kullanılan ürün gurupları aşağıdaki gibidir.

Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Heterojen pvc zemin kaplama ürünü pvc zemin kaplama ürünleri arasında en uygun pvc zemin kaplama fiyatlarına sahip olan kaplama çeşididir. Toplam da 2 aşamadan oluşan bu ürün alt ve üst tabakası ayrı ayrı ürünlerin preslenmesiyle birleştirilip tek parça halinde hizmete sunulmaktadır. Üst tabakasında Pvc katmanı bulunmaktadır. Toplam da 2 mm kalınlığa sahip olan Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünlerinin üst tabakası için genel de  0,15 mm ile 0,85 mm arasın da Pvc Kaplama ürünü kullanılmaktadır. Ülkemiz de en yaygın olan heterojen pvc kaplama modeli 0,70 mm aşınma tabakasına sahip bulunan kaplama çeşididir. Bu özelliğe sahip 2020 pvc zemin kaplama fiyatları çerçevesin de ele alınabilecek en uygun pvc yer döşeme fiyatları 6 € dan başlamaktadır. Bu fiyat standartları yakalamış üst düzey bir heterojen pvc zemin kaplama ürünü için geçerlidir. Kullanım alanları Hastaneler, Okullalar, Fabrikalar ve Özel Ofisler olarak sıralanabilir.

Homojen Pvc Zemin Kaplama

Homojen pvc zemin kaplama ürünü heterojen pvc ürünün den farklı olarak tek katman halinde üretilmektedir. Toplam da 2 mm kalınlığa sahip olan Homojen Pvc Zemin Kaplama ürünü tek parça halinde üretildiği için aşınması oldukça güç olan uzun yıllar kendini koruyan bir pvc kaplama çeşididir. Fiyat bakımından Heterojen Pvc Kaplama ürünün den daha yüksek fiyata sahip olan bu ürün daha çok hastaneler ve okullar gibi yoğun insan trafiğine maruz kalan zeminler de kullanılmaktadır. 

PVC YER DÖŞEME   PVC YER DÖŞEME   PVC YER DÖŞEME   PVC YER DÖŞEME

Deka Zemin Kaplama

En uygun pvc yer döşeme fiyatları ve kaliteli bir işçilik için firmamızla iletişime geçebilir, Projeleriniz için özel teklif alabilirsiniz[...]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.