Yükseltilmiş Döşeme Uygulamaları

Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Fiyatlari, Yükseltilmiş Döşeme uygulamaların da en çok tercih edilen model olmaktadır. Boyutları Diğer yükseltilmiş döşeme panelleri gibi 50x50 ve 60x60 ebatlarında olmak la beraber özel ölçüler de özel üretimler söz konusu olabilmektedir. Yükseltilmiş döşeme paneli olarak üstü Antistatik kaplı pvc olan bu kaplama türü elektrik odaları, sistem odaları ve bilgisayar odaları gibi yerler için kullanılmaktadır. Yükseltilmiş döşeme fiyatlari içerisinde folyo kaplı panel den sonra en ucuz yükseltilmiş döşeme fiyatlari pvc kaplı panellere aittir. Fiyat bakımın dan diğer Zemin Kaplama ürünlerine kıyasla yüksek olsa da yerine konacak alternatifleri olmadığı için çokça tercih edilmektedirler. Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme panellerinin değişik renk ve desenleri mevcuttur. Kullanılan pvc kaplama ürünleri Antistatik ve Hijyeniktirler. En uygun yükseltilmiş döşeme fiyatlari için araştırma yapılırken panel özelliklerinin iyice bilinmemesi ve değerlendirilmesin de fayda vardır. Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme uygulaması haricinde ki diğer yükseltilmiş zemin kaplama uygulamalarımız aşağıdaki gibidir.

  • Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
  • Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
  • Seramik Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları ve Özellikleri

Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Uygulamaları 50x50 veya 60x60 paneller ile üretilen alt ve üst kısmı alüminyum folyo kaplı panellerdir. Üzerine sonradan ikinci bir kaplama imkanı veren bir uygulama olduğu için kullanım alanları oldukça çeşitlilik göstermemektedir. Özellik le ofis gibi yerlerde sonra dan üzerine karo halı uygulaması yapılarak güzel bir zemin görünümü elde edilmektedir. Yükseltilmiş döşeme ürünleri arasın da en uygun yükseltilmiş döşeme fiyatlarina sahip olan bu kaplama modelleri bu özellikleriyle de en çok tercih edilen ürün sınıfına girmektedirler.

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Diğer yükseltilmiş döşeme panelleri gibi 50x50 ve 60x60 boyutların da üretimi gerçekleştirilen bu paneller üzerlerine ahşap preslenerek doğal görünüm kazanırlar. Laminat kaplı yükseltilmiş döşeme uygulamaları, Yükseltilmiş döşeme uygulamaları içerisin de en doğal görünüme sahip olan bu ürünler ofis gibi ticari alanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Seramik Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Seramik Kaplı Yükseltilmiş Döşeme ürünleri, Yükseltilmiş Döşeme Uygulamaları içerisinde hem iç mekan da hem dış mekanda kullanılan tek üründür. Yükseltilmiş döşeme panellerinin seramik, granit, doğal taş vb. Ürünlerle kaplaması yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Deka Zemin Kaplama Facebook adresi.

yükseltilmiş döşeme fiyatlari   yükseltilmiş döşeme fiyatlari   yükseltilmiş döşeme fiyatlari   yükseltilmiş döşeme fiyatlari

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.