Karo Halı Nedir? Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Uygun Karo halı fiyatları, yapısı bakımından iç içe geçen bir forma sahiptir bu tasarımıyla beraber yer üzerinde bir bütün şeklinde pürüzsüz bir görüntü oluşturmaktadır. Kullanıcılar da bu oluşan pürüzsüz görüntüden memnun olarak karo halı modellerini sıklıkla tercih etmektedir.

En çok kullanılan yerler ticari olarak faaliyet gösteren alanlardır. Uygulanışı çok kolay olması nedeniyle tercih edilme oranları yüksektir ve sayısız renk ve desen seçeneği sunarak kullanıcılara istedikleri şekilde dekore edebilme şansı sunmuş oluyor.

Uygun Karo halı fiyatlarının, Sahip Olduğu Kısımlar Nedir?

Hav: Halı yüzeyini oluşturan ve kişilerin göz ile gördüğü kısma verilen isimdir.

Bukle Hav: Hav yüzeyi kesilmemiş buklelerden meydana gelen bir halı modelidir.

Kesik Havlı: Kesik hav ipliklerinden oluşan yüzeye sahip halı dokusudur.

Kesik ve Bukle Havlı Halı: Kesik uçlu hav iplikleri ile oluşturulan yüzeyi ve bukleli yapıda olan halı ile kombinasyonundan oluşmaktadır.

Anti-statik: Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip olan bir karo halı modelidir. Hem bireyleri hem de ofis donanımlarını oluşabilecek herhangi bir elektriksel arıza, kaçak gibi sorunlarda koruma sağlamaktadır. Özellikle ofislerde tercih edilmektedir. Bu sayede karo halılar, çalışa alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve verimliliğin arttırılması için de önemli bir yere sahiptir.

Uygun Karo halı fiyatları, sahip olduğu sertifikalar: ISO 9001, ISO 14001, CRI Plus, Leed Credit, CE Belgeleri dir. Bu belgeler ile de belli oluyor ki piyasada güvenilir bir yere sahip olan karo halı modelleri belirli sertifikalar ile güvenilirliğini ispatlamış ve dayanıklı olduğunu da gözler önüne sermiştir.

Karo Halı Ofislerde Neden Tercih Edilmektedir?

Ofis zeminlerin de kullanıcılara ve ofis ortamına sunduğu renkli seçenekleri ortama kattığı şık havasıyla dikkat çekerek ticaret hanenize gelecek olan müşterilerin de dikkatlerini çekerek güzel bir hava katarak sizlere olumlu dönüşler aldırma konusunda yardımcıdır. İstediğiniz tarzı ve şekli belirleyip alanınızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Temiz bir yapısının olması karo halı modelini bir üst basamağa çıkarmaktadır.

Yer, zemin kaplama sistemlerinden birisi olan karo halı modeli yerlerinizin ultra temiz ve hijyenik görünmesinde sizlere yardımcı olarak sislere kolaylık sunmaktadır.Kolayca temizlenebilir olması ve çok fazla kirlenmeyen yapısı temizlik konusunda sizleri yeterince memnun etmektedir. Uygun Karo halı fiyatları, Bunun yanı sıra ses yalıtımı konusunda da sizleri üzmemektedir. Ses yalıtımı açısından titreşim ve vibrasyonu kesme özelliği sayesinde gün içinde çok yoğun olduğunuz saatlerde bile sizleri üzmez bir formdadır. Yumuşak formu sayesinde bile.

Topuklu ayakkabı ile yürüseniz bile hem ses yalıtır hem de konfor sağlar. Yangın gibi doğal afetler için de korunması vardır. Yanmaz bir forma sahiptir. Uygun Karo halı fiyatları, Üretim sırasında ipliklerin işlenmesi sırasında ipliklere uygulanan kimyasal bir madde sayesinde yanmaz bir madde oluşur ve yangın standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Uygun Karo halı fiyatları, Anti-statik özelliği ise aslında bütün özellikler içerisindeki en önemli denilebilecek özelliktir. Uygun Karo halı fiyatları, kişilerin can sağlığı ve güvenliğini kişilerden daha çok düşünen yapısı ile bu anti-statik formda olan madde üretimi yaparak ofislerde veya farklı ticarethanelerde kullanılması için ve orada çalışan insanların herhangi bir aksaklık sonucunda hiçbir şekilde elektrik kaynaklı zarar görmemeleri için bu özelliği bulup ürünlerine ekleyerek piyasaya sürmüşlerdir.

Bu sayede istenmedik bir anda elektrik tesisatında veya bilgisayar kablolarının sebebiyet vereceği elektrik kaçaklarını kendi içerisinde absorbe ederek insanların güvenliğini sağlar ve o ortamın yangın gibi doğal afetlerden koruyarak büyük felaketlerin önüne geçmeye yarar sağlar.

 

karo halı fiyatları  karo halı fiyatları  karo halı fiyatları  karo halı fiyatları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.