Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

Kaliteli Yükseltilmiş Döşeme normal zeminlerden farklı bir boyuta sahiptir. Bu zemin türünde beton zemininiz gibi veya nasıl. Bir zemin türünüz var ise ona göre o zeminin üzerine kurulan ve zemininizi 2-4 cm gibi bir yükselti kazandıran bir sistemdir. Kaliteli Yükseltilmiş Döşeme işlemi ile oluşan yükselti ile zeminin altında boşluk bir alan da kalmaktadır. O alanı ise yükseltilmiş zeminin nerede yapıldığı ile ilgili o alanda bulunan elektrik devrelerinin kabloları, teknik cihaz kabloları veya ince borular gibi malzemelerin yerin altında kalarak muhafaza etmenize yarar da sağlayarak size kullanışlı bir ömür sunmaktadır.

Zemin altında bulunan boşluklu alan farklı yerlerde farklı amaçlar içinde kullanılabiliyor. Örneğin, veri merkezlerinde o yer altındaki alan soğuk hava dağıtıcı olarak kullanılmaktadır. Kaliteli Yükseltilmiş Döşeme sayesinde sadece bir zemin inşa etmiş olmayacaksanız aynı zamanda bulunduğunuz alan içerisinde az miktarda havayı eşit bir seviyede her yere dağıtabilecek bir yapıya da sahip olacaksınız.

Yükseltilmiş Döşeme Kaplama Modelleri Nelerdir?

Laminat
Vinil
Linolyum
Kauçuk
Parke
Seramik
Granit
Cam Paneller, gibi türleri mevcuttur.


Yükseltilmiş Döşeme Sisteminin Avantajları Nelerdir?

İmalatı basit bir üründür. Size kullanım kolaylığının yanında uzun ömürlü kullanımda sunmaktadır. Temizliği çok kolay olması insanlar için ön plana çıkmaktadır. Farklı yüksekliklerde çözüm kolaylığı sağlamaktadır. Estetiklik açısından iyi bir çözüm yoludur ve fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Kaliteli Yükseltilmiş Döşeme sisteminin alt yapısı iklimlendirme için uygundur. Malzeme kalitesi sayesinde dayanıklı bir yapıya sahiptir ve aşırı yüklenmelere karşı korunmalıdır.

Malzeme maliyeti düşük bir döşeme sistemidir. Montajı çok kolay yapılır kullanıcı dostudur. Modern görünümü ile alanlarınıza hoş bir hava katabilir ve şık görünümler elde edebilirsiniz. Çok fazla sayıda renk ve desen seçeneklerine sahip bu döşeme sisteminde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Anti-statik, elektro-statik iletken zeminler sağlar.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

İş merkezleri, büro, banka, bilgi işlem merkezleri, laboratuvar, avm, üniversite, elektrik santrali, arıtma tesisleri, santraller gibi değişik kullanım alanları mevcuttur. Sistem gereksinimi duyulan odalarda veya herhangi bir değişiklik yapılmak istenen yerlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yer değiştirmeye ve farklı bir alana taşınıp tekrar orada kullanılmaya uygun bir yapıya sahiptir.

kaliteli yükseltilmiş döşeme   kaliteli yükseltilmiş döşeme   kaliteli yükseltilmiş döşeme   kaliteli yükseltilmiş döşeme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.