Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri

Heterojen Pvc Yer Döşeme , Pvc Zemin Kaplama ürünleri arasın da en çok kullanım özelliğine sahip ve en fazla desen seçeneği bulunan Pvc Kaplama çeşididir. Alt ve üst yüzey olarak Çift katmanlı bir ürün olan Heterojen Pvc Yer Döşeme ürünleri toplam da 2 mm kalınlığa sahiptirler.

Heterojen pvc kaplamalar da üst yüzey kısmı önem taşımaktadır. Aşınma tabakası olarak belirtilen bu yüzey genel de 0,15 mm ile 0,80 mm arasın da pvc ile kaplanmaktadır. Heterojen pvc kaplamalar Hijyeniktirler, sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmeyen bu ürünler sağlık bakanlığı onayıdırlar. Bayındırlık pozu 25.116/A12 olarak belirtilmiştir. Bu kapsam da kullanılan Heterojen Pvc yer döşeme ürünlerinin üst aşınma tabakası genel olarak 0,70 mm Pvc Kaplı ürünlerdir.

Heterojen Pvc Yer Döşeme Markaları

Heterojen Pvc Yer Döşeme ürünlerini satan firmalar için Türkiye piyasasın da sürekliliği olan dört firma bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla,

  • Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama
  • Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama
  • Gerfloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama ve
  • Forbo Heterojen Pvc Zemin Kaplama

markalarıdır. Bu markalar arasın da Türkiye piyasasın da en uygun pvc yer döşeme fiyatları bakımından tercih edilen ürün Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünlerine ait iken kalite bakımından en çok tercih edilen ürün ise Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünlerine ait olmuştur.

Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri yerli olup 2020 yılı neticesiyse sadece Heterojen ürünler üretmektedir. Önümüzdeki süreçler de homojen pvc yer döşeme ürünlerinin de üretileceği söylendiler arasındadır. Beefloor markasına ait bazı heterojen ürünler aşağıdaki gibidir:

  • Joker Pvc Yer Döşeme
  • Moderno Pvc Yer Döşeme
  • Neo Wood Pvc Yer Döşeme
  • Neo Saga Pvc Yer Döşeme
  • Neo Unaco Pvc Yer Döşeme

Yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlar için uygun üretime sahip olan bu ürünler fiyat bakımından da rakiplerine göre oldukça uygundur. Kalite olarak ta eşdeğer nitelik taşımaktadır. Fiyatının uygun olması üretiminin Türkiye de gerçekleşmesindendir.

Tarkett Heterojen Pvc Yer Döşeme

Diğer bir ürün grubun da bulunan Tarkett markası ise dünyaca nam yapmış dünya standartlarına uygunluk sağlayan bir zemin kaplama çeşididir. Tarkett heterojen pvc yer döşeme ürünleri çok renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Güncel 2020 heterojen pvc fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesabımız 

Facebook

Youtube

heterojen pvc yer döşeme   heterojen pvc yer döşeme   heterojen pvc yer döşeme   heterojen pvc yer döşeme

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.