Pvc Zemin Kaplama Nedir?

Hastaneler de pvc zemin kaplamalar nasıl yapılır ve ne tür pvc zemin kaplama ürünleri kullanılır gibi soruların yanıtlarını bu sayfa da bulabilirsiniz.

Zemin Kaplama çeşitleri arasında önemli bir yeri olan Pvc Zemin Kaplama ürünleri % 99 oranın da doğal olarak üretilen ve ayrıca normal özel plastik türlerinden üretilen çeşitleri mevcuttur. Doğal olarak üretilen Pvc Zemin Kaplama ürünü piyasaya Linelium (Linolyum) adıyla sürülmüşken, doğal olmayan diğer ürünler ise genel ad doğrultusun da Pvc Yer Döşeme başlıkları altında toplanmıştır.

Linolyum Pvc Kaplama ürünler malzeme olarak sert ve kırılgan bir yapıya sahipken diğer ürünler esnek bir yapıya sahiptirler. Genel anlamda üretimi yapılan iki kategoride bulunan Pvc Yer Döşeme ürünlerinin her ikisi de belli standartlar kapsamın da üretilen belli standartlara bağlı olan ve en önemlisi sağlık açısından sorun teşkil etmeyen sağlık bakanlığı onaylı ürünlerdir. 

Hastaneler de kullanılan Pvc Kaplama ürünleri esnek yapıya sahip homojen ve heterojen ürünlerdir. Özelliklerine göre farklılıklar gösteren homojen ve heterojen Pvc Yer Döşeme ürünlerinin bir çok renk ve desen çeşitleri mevcuttur.

Homojen Pvc Yer Döşeme

Homojen Pvc Yer Döşeme ürünleri tek katmandan oluşan toplam da 2 mm kalınlığa sahip bir üründür. Tek parça halinde üretilir, malzeme deforme oldukça, yüzeyi aşındıkça alt kısma doğru hep üstteki görünümle aynı kalır ve bu sayede uzun yıllar kullanım imkanı verir hem de daha hijyenik bir katkı sağlar.

Homojen Pvc Yer Döşeme ürünleri hastaneler de sıkça kullanılan ve tercih edilen bir pvc kaplama çeşididir. Özellikle hastaneler de ki ameliyat odalarında homojen pvc çeşidi olan Kondaktif Pvc Zemin Kaplama ürünü kullanılmaktadır. Bu ürünün özelliği içerisinde barındırdığı bakır teller veya malzemenin altına kullanım imkanı verdiği bakır teller aracılığıyla ortam da oluşabilecek elektrik dalgalanmalarının ameliyat esnasın da doktorlara oluşturacakları olumsuzlukları minimuma indirgeyerek doktorlar için rahat bir çalışma ortamı sunmasıdır. 

Heterojen Pvc Yer Döşeme

Pvc yer döşeme ürünleri arasın da en uygun Pvc Zemin Kaplama Fiyatlarına sahip olan ürünlerdir. Heterojen Pvc Yer Döşeme ürünleri alt ve üst kısımları ayrı olarak iki kademenin preslenip tek parça haline getirilmesiyle üretilen bir pvc kaplama ürünüdür. Fiyatlarının uygun olması sebebiyle piyasa da satımı en çok gerçekleştirilen ürün gurubudur. Birçok renk ve desen çeşidi mevcut olan bu ürünler sağlık bakanlığı onaylı ve ticari ürün sınıfına dahildirler.

Sosyal medya hesaplamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Youtube

Facebook

pvc zemin kaplama   pvc zemin kaplama   pvc zemin kaplama   pvc zemin kaplama

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.