Ardahan 3 Boyutlu Epoksi Kaplama - 0212 699 13 60

3 Boyutlu Epoksi Kaplama sektöründe öncü olan Deka Zemin Firmamız ile sizlere 20 yılı aşkın süredir 7/24 hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Ardahan bölgesinde bulunan ve 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmeti veren çoğu firmada desen seçeneği çok azdır. Bu duruma istinaden bizler Deka Zemin olarak binlerce tasarım seçeneği ile sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetlerinin uzun ömürlülüğü müşteriler açısından çokça önemlidir. Bunun yanında 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetini verdiğimiz ürünlerin bakım maliyetleri piyasaya oranla çok çok daha az maliyetlidir. Ardahan bölgesinde 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetlerine oldukça gereksinim duyulmaktadır. Sebebi ise çok fazla şekilde kullanım alanının bulunmasından kaynaklıdır. Spor salonlari ( basketbol, tenis, squash, hentbol ), Alisveris merkezleri,magazalar,showroomlar,ofisler, Atölyeler, ambarlar, garajlar, marketler, mutfaklar, Okullar ,hastane ve tip merkezleri, Fabrikarlar,kimyasal üretim merkezleri'nin 3 Boyutlu Epoksi Kaplama çevresinde çok olması 3 Boyutlu Epoksi Kaplama gereksinimini çoğaltmaktadır.

Ardahan 3 Boyutlu Epoksi Kaplama

Ardahan 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetlerinde sizlerinde ihtiyaçlarınıza en yakın ve en beğendiğiniz şekilde zemin kaplamanızı tamamlamaktayız. 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetlerinin birçok avantajı bulunmaktadır.

Bunlardan Bazıları;

  • Dekoratif ve anti bakteriyel
  • Temizligi kolay
  • Asinmaya karsi yüksek dayanimli
  • Esnek ve konforlu
  • Çok sayida renk alternatifi ve desen çalismasi

3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetlerinin avantajı bu bakımlardan verildiği fiyata oranla çok çok daha avantajlıdır.


Ardahan 3 Boyutlu Epoksi Kaplama - İletisim

Sizlerde 3 Boyutlu Epoksi Kaplama hizmetlerinin avantajlarından yararlanmak ve En ucuz maliyet ile en estetik görüntüyü istiyorsanız iletişim sayfamız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

0533 574 6310 (Zahir Bey)

0533 016 7534 (Ali Bey)

Teknik Bilgi

0533 931 50 65

Telefon: 0212 699 1 360

Fax: 0212 699 1 360

E-Mail: info@deka-zemin.com