Plaka Ebatı: 90 cm x 300 cm
Plaka Ölçüsü: 2.70 m2
Rulo: 13,5 m2
Kalınlık: 1- 1.5 mm
Ort. Ağırlık: m2 – 1.75 kg
ÜRÜN İÇERİĞİ
Ürün tanımı: Doğal taşlarından yüzeylerinden elde edilen ince, esnek, iç ve dış cephe kaplama malzemesidir.
 Ürün Özellikleri :
Derssiz (derz sorunu yoktur), esnek 1 – 3 mm’ye kadar ince bir taştır.
Ebatları: 90 cm genişlik ve 300 cm uzunluk.
Hafiftir, ortalama ağırlık 1.5 / 1.7 kg/m2 dir
Erime sıcaklığı 1550 oC , -30 oC ve +80 oC ‘de dayanım özelliği
Kavisli, silindir, konik gibi zorlu yüzeylere çok rahatlıkla uygulanabilir.
Alev ilerletmez
UV. Dayanımlıdır, zararlı ışınlardan etkilenmez
Yıkanabilir solma yapmaz
Suya dayanıklıdır
-Her türlü; Ahşap, Beton, Alçı, Boyalı, Plastik, Cam vb. yüzeylere, insansağlığına zarar vermeyen yapıştırma solüsyonu ile mükemmel yapışmaözelliği, statiği hiçbir şekilde etkilemez ve kullanıldığı cepheye ekstra bir yükbindirmez.
Vida, dübel, matkap vb. özel ekipmanlar ile ihtiyaç duymaksızın montaj kolaylığı-Soğuk ve Sıcak hava koşullarına dayanıklıdır.-Mükemmel Esnekliği sayesinde ekstra köşe dönüş elemanlarına ihtiyaç duyulmaz.-Kanserojen madde içermez, bakteri üretmez, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.-Yapıya fazla yük getirmez.-Bakım gerektirmez.-Doğal taş ile yapılması çok zor olan alanlar ve özeltasarımlar Aykin Stone ile kolaylıkla taş görünümüne bürünebilir.-Boya ve ekstra maliyetleri ortadan kaldırır.-İnşaat kirliliği (kum, çimento vb.) ortaya çıkmaz, çevreye zarar vermez.-Yapı ve inşaat izni gerektirmez
DEKA-ZEMİN ESNEK TAŞ Malzemesi Doku ve Renk değişimi ya da Yüzey bozulması ile alakalı DIŞ CEPHEDE 10 yıl firma garantisi altındadır.

 

3 Boyutlu Epoksi Kaplama 0533 016 7534 0533 931 5065 İle Görselliği Yakalamanın Tam Zamanı Sınırsız Görseller Siz Seçin Biz Uygulayalım.